O značce ProfiCare

znacky

Na základě úspěchu značky ProfiCook byla naše nová značka ProfiCare poprvé představena na IFA 2017 v Berlíně.

Hned od začátku zaujal ProfiCook vysoce kvalitními a inovativními elektrickými kuchyňskými spotřebiči a od svého uvedení v roce 2011 se setkal s velkým ohlasem.

V korporátním designu nyní sledujeme naši snahu se značkou ProfiCare inspirovat nadšení inovativními produkty z oblasti osobní péče.

Naše produkty ProfiCare úspěšně prodává řada známých prodejních partnerů, prodejců elektro a specializovaných trhů v Německu i v zahraničí.

ProfiCare je značka společnosti Clatronic International GmbH a nabízí rozsáhlý a inovativní sortiment více než 40 různých položek.

Z našeho logistického centra s více než 100 000 m² skladové plochy zásobuje skupina společností všechny přední národní i mezinárodní formy distribuce a obchodní partnery.

Všechny produkty, které ProfiCare poskytuje k prodeji, jsou vyráběny s důrazem na maximální životnost produktu a praktičnost použití. To však neznamená, že design je až na druhém místě. I na designu si vývojáři dávají záležet a kombinují tak výrobky s atraktivním designem společně s praktickým použitím a dlouhou životností.

A než se výrobky dostanou k Vám, našim zákazníkům, projdou si celou řadou testování, zkoušení a vylepšování. Hlavní sklad máme v Německu, a tak většinu produktů skladujeme tam. Ve skladu jsou produkty ProfiCare společně s produkty od značek Clatronic, Bomann a ProfiCook.

ptaci-perspektiva-clatronic-group

Nevíte si rady s výběrem?

Protože chceme, abyste se zakoupenými produkty byli maximálně spokojeni, snažíme se vám ještě před uskutečněním nákupu poradit. Pokud si nejste jisti, který výrobek je pro Vás vhodný, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. Rádi Vám poradíme.

Kontaktní formulář

    Jméno

    E-mail

    Zpráva